Vrei sa devenim colegi? Aplica acum pentru un internship la MERIDIAN Grup si acumuleaza experienta in domeniul „Calitatea serviciilor”.

Oras: Bucuresti
Tipul jobului: part-time
Nivelul: absolvent/student in an terminal

Cerinte:

Asteptam CV sau scrisoare de intentie din partea ta daca:
– esti student in an terminal sau proaspat absolvent al unei facultati;
– vrei sa capeti experienta implicandu-te in mod activ in activitatea companiei noastre

Responsabilitati:
– prezenta la sediul companiei conform time-sheet-ului stabilit de comun acord cu coordonatorul;
– seriozitate si implicare;

Iti asiguram urmatoarele:
– Mentor;
– Instruire;
– Program de lucru flexibil (4h);
– Participare activa la proiectele in derulare;
– Evaluare si scrisoare de recomandare din partea companiei;
– Inscrierea CV-ului in baza de date a companiei si prioritate pentru ocuparea joburilor viitoare;
– internship platit, detaliile urmand sa fie discutate in cadrul interviului.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul pe adresa resurse.umane@automeridian.ro

Consulta aici lista de job-uri disponibile.