CANDIDATUL IDEAL:

  • Stabileste si dezvolta relatii profesionale cu clientii si potentialii clienti ai companiei;
  • Ofera consultanta clientilor in vederea alegerii produsului solicitat si a celei mai avantajoase modalitati de achizitie;
  • Promoveaza produsele si serviciile oferite de companie: post-vanzare, buy-back;
  • Construieste si administreaza baza de date cu potentiali clienti;
  • Desfasoara activitati de cercetare si prospectare a pietei.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

  • Experienta relevanta in vanzari;
  • Excelente abilitati de comunicare si negociere;
  • Capacitate de organizare a activitatii individuale;
  • Atitudine proactiva;
  • Orientare spre client si dezvoltarea relatiilor;
  • Orientare catre rezultate si performanta;
  • Amabilitate si perseverenta;
  • Experienta in vanzari;
  • Cunostinte operare PC;
  • Permis de conducere, categoria B.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul insotit de o scrisoare de intentie la adresa de email resurse.umane@automeridian.ro

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s